preloader

Kanyon Kampüs

Kanyon’un kalbinde artık benzersiz bir yemek okulu yaşıyor. Bu güne kadar yüzlerce mutfak ve ağırlama profesyoneli yetiştiren Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi USLA artık Kanyon’da. USLA; genç aşçı adayları, kendini geliştirmek isteyen profesyoneller ve mutfak meraklılarına paha biçilmez beceriler kazandırmak için dünya standartlarında eğitim programları sunuyor. USLA mezunları uluslararası AHA diplomasıyla Avrupa ve Amerika’nın 5 yıldızlı otellerinde, Michelin yıldızlı restoranlarında staj yapma ve çalışma imkanına da sahip.

Profesyonel Aşçılık, Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik, Yiyecek İçecek İşletmeciliği, Profesyonel Bar ve Miksoloji Eğitimi, İleri Seviye Pizza Eğitimi, SCA Sertifikalı Barista Eğitimleri, Profesyonel Servis ve Ağırlama Eğitimi ile hayatınıza yepyeni bir başlangıç yapabilir, 4 haftalık Mutfağa İlk Adım eğitimleriyle hem pratiğinizi hem tekniğinizi geliştirebilirsiniz.

Profesyonel eğitimlerinin yanı sıra, eğlenceli mutfak workshopları, restoranı ve alışveriş alanlarıyla USLA gastronomi tutkunlarının yeni buluşma noktası… USLA’ya gelerek gastronomi profesyonelleriyle çevrili bir mekanda yepyeni lezzetler eşliğinde hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Gusto by
USLA

USLA’da eğitim gören öğrencilerin hem mutfak, hem de serviste çalışarak, okulda aldıkları eğitimi pekiştirmeleri için kurulan Gusto by USLA restoran, doğuştan yenilikçi şeflerinin sürekli olarak yeni tarifler geliştirdiği, mevsimsel olarak değişen spesiyalleriyle yepyeni bir deneyim mekanı sunuyor.

Chocolate by USLA

Chocolate by USLA çikolataseverler için tam bir cennet! USLA şeflerini ve öğrencilerini çikolata yaparken canlı olarak izleyebileceğiniz Chocolate by USLA’dan kendiniz ya da sevdikleriniz için en iyi malzemelerle hazırlanmış taptaze çikolatalar alabilirsiniz.
https://www.high-endrolex.com/35

Usla Patisserie

USLA'nın en popüler noktalarından birisi de Patisserie. Günün her saati USLA Patisserie'ye uğrayıp, taptaze hamur işleri ve pasta lezzetleriyle kendinizi ödüllendirebilirsiniz. İş çıkışı, eve gitmeden hemen önce fırından yeni çıkmış ekmek çeşitlerinden alabilirsiniz.

Skola Coffee

Skola, özel seçilmiş kahve çekirdeklerinin kavrulmasıyla size özel bir seçki oluşturdu. Skola’nın her damak tadına uygun alternatifleri, sadece çekirdek kahve değil ayrıca farklı lezzetlerdeki Türk kahvelerini de içeriyor. Skola’da baristalarımızla birlikte, onlarca seçenek arasından damak tadınıza en uygun çekirdeği bulabilirsiniz.

Skola’nın her ay düzenlediği workshop çalışmalarına katılarak, kahve ile ilgili her konuda bilgi sahibi olabilir, doğru kahve demleme yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Ayrıca SKOLA'da SCA’nın farklı düzeydeki barista eğitim programlarına katılarak, kahve endüstrisinde başarılı bir kariyere adım atabilirsiniz.

Usla Dükkan

USLA Dükkan, elle seçilmiş birinci sınıf içeriği, güçlü estetiği, küçük ve dürüst yerel üreticileri beslemeye ve desteklemeye olan tutkusuyla sizleri benzersiz ürünlerle buluşturuyor.

Kütüphane
Kanyon’da artık herkesin ücretsiz olarak faydalanabileceği bir gastronomi kütüphanesi var. Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi USLA gastronomi ve yeme içme alanında dünya genelinde yayınlanan birçok eseri ziyaretçileriyle paylaşıyor.
Sepetim

Oturum Aç

Gösterilen Fotoğraf