Kurumsal Çözümler

Özel ve kurumsal etkinlikler, toplantı organizasyonları ve kiralama hizmetleri için USLA’nın konularında uzman profesyonel ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Workshoplar

USLA Mutfak Workshopları çalışanlarınızla bağınızı kuvvetlendirmenin ve unutulmaz deneyimler yaratmanın harika bir yoludur. Kurumsal etkinlikler için düzenlediği günlük, dönemsel ve artizan kapsamlı workshopları ile bugüne kadar binlerce kişiyi ağırlayan USLA, sizin için özel olarak tasarladığı ve birbirinden farklı lezzetlerin öğretildiği eğitimlerle eğlenceyi birleştirerek mutfağa taşıyor.

- Yemek Workshopları
- Çikolata Workshopları
- Tatlı ve pasta Workshopları
- Kokteyl Workshopları
- Kahve Workshopları
- Online Workshopları

Mutfak Kiralama Hizmeti

Dilerseniz USLA’nın profesyoneller ve amatörler için özel olarak inşa edilen ve son teknolojiyle donatılmış mutfaklarını kiralayabilirsiniz. USLA mutfaklarını; dışardan getirilen şeflerle yemek workshopları düzenlemek, ürün lansmanları, fotoğraf çekimleri, gibi etkinlikler için değerlendirebilirsiniz. Bunu yaparken kendi şefinizle etkinliği yürütebilir ya da USLA şeflerinin deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

Özel Eğitimler

Kurumsal veya bireysel İhtiyaçlara yönelik özel tasarlanan özel eğitim programları

Caterıng Hizmetleri

Özel bir akşam yemeği, şirketinizde eğlenceli bir happy hour, eviniz için bir private chef ya da açık havada unutulmaz bir kahvaltı… Kurumsal veya bireysel davet ve etkinlikleriniz için USLA yanınızda. Konusunda uzman USLA şeflerinin hazırladığı lezzetlerle misafirlerinize nitelikli bir gastronomi deneyimi yaşatın.

Toplantı Odası Kiralama

Toplantınızı odası kiralama (Coffee break menüleri ile)

Danışmanlık Hizmetleri

- Menü ve bütçe danışmanlığı
- İnsan kaynakları danışmanlığı
- İşletme kurulum danışmanlığı
- Ürün geliştirme, ürüne özel menüler oluşturma
- Ar-Ge danışmanlığı